0

Niepokojąca wizja Jackowskiego! “Najbliższe dni to będzie jatka”

Share

Człuchowski jasnowidz podzielił się swoją nową wizją. Tym razem Jackowski zapowiada straszne wydarzenia w Afganistanie.

 

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz 58-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Ostatnio jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem opowiedział o swoich przeczuciach dotyczących Afganistanu.

Afganistan: najbliższe dni to będzie jatka. Tam się dzieje coś dziwnego. Nie ulega wątpliwości, że wszystko, co tam się dzieje, to realizacja planu, bardzo szybkiego i konkretnego. Talibowie zostaną oszukani. Rządzenie Talibów będzie krótkie. Damy im usiąść na tron, ale oni będą bardzo szybko z niego zepchnięci. Oni byli tylko potrzebni do czegoś, a w pewnym momencie sytuacja się ta diametralnie zmieni. Tam będzie jatka. A Afganistan może być podzielony na dwie części. Tu będzie chodziło o wciągnięcie państw, które tego nie chcą, w konflikt – powiedział.

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny mówił o dużym konflikcie na świecie. Jego zdaniem tego ni da się uniknąć.

Duży konflikt na świecie się kroi. Jest to pierwsza próba wywołania go. Siły międzynarodowe nie wszystkie są spójne, mają jedno zdanie. Na wiele rzeczy nie było zgody innych państw. To, co się robi w Afganistanie, to jest odłączenie w pewnym sensie krajów NATO-wskich od tego, co się dzieje w Afganistanie. Jest to bardzo szybko i niezręcznie zrobione, bo i czas nagli tych, którzy mają te plany. W moim poczuciu sytuacja jest taka, że działania, które będą w stosunku do Afganistanu niebawem podejmowane, będą podejmowane przez dwa-trzy państwa, które nie będą reprezentowały Sojuszu, tylko to będzie ich „prywatne” działanie, ich sprawa – tak będzie to załatwione. To, co się działo i będzie się działo w Afganistanie jest bardzo poważną sytuacją na świecie. Niepokoi mnie szybkość tego, co się tam dzieje. Talibowie zostaną wykorzystani. Nie bez kozery zostało tam mnóstwo sprzętu militarnego. Talibowie są na tronie. Niewykluczone, że będzie próba bardzo poważnej prowokacji, takiej bez sensu, w kierunku – prawdopodobnie – obcego państwa. Zostanie to zrzucone na Talibów, dlatego zostaną zmieceni ze swojego tronu. Ale to może być początkiem moich słów: „Krótko przed wielkim konfliktem, ludzie będą bali się oddychać”. Wszystko jak na dłoni. – mówił Jackowski.