1

Niepokojąca wizja Krzysztofa Jackowskiego! “Będzie zakaz wychodzenia”

Share

Człuchowski jasnowidz podzielił się swoją nową wizją. Jackowski ostrzega, że Polacy wkrótce zostaną zamknięci w domach.

 

Jasnowidz Jackowski podzielił się z internautami swoją najnowszą wizją. 58-latek mówił m.in. o zbliżającym się lockdownie. Jego zdaniem dotychczasowe restrykcje “były błahe w odniesieniu do tego, co będzie teraz”.

Będzie zaostrzony rygor, dyscyplina, bardzo restrykcyjne wymogi, w stosunku do wielu z nas. Ja mam wrażenie, że dojdzie do takiej sytuacji, że wojsko i policja będą miały większe prawa. To będzie wyglądało na początku, że chodzi o czwartą falę, ale mam odczucie, że potem przyjdzie inne zagrożenie. Będą poważne, wybiórcze restrykcje i będzie w tym uczestniczyć policja i wojsko. Będą mieli większe możliwości działania. Poczujemy się jak w kraju niedemokratycznym – powiedział.

Jasnowidz z Człuchowa także odniósł się do sytuacji na Bliskim Wschodzie. 58-latek twierdzi, że wycofanie wojsk oznacza, że USA nie chce zwiększać polaryzacji sił na świecie.

Mam od jakiegoś czasu przeczucie, że to już się zaczyna. Że w tej dziwnej sytuacji, to, co było jeszcze spokojne, co nie wzbudzało w nas takiego lęku, kończy się. Teraz wchodzimy w następny, bardziej brutalny etap. Konflikt, o którym mówiłem przez kilka lat, się zaczął. My tego jeszcze nie widzimy. Kojarzy mi się pełno wojska na granicy. Po tym, co się stało, świat zacznie być w pełnej gotowości militarnej. Skończyły się żarty. Widzę Kabul otoczony. Mam wrażenie, że to nie koniec, tego, co się stało w Afganistanie. Tam szybko zapanuje wielki chaos. Tam się coś jeszcze wydarzy – dodał.