3

NORYMBERGA 2.0 Jacek Wilk miażdży BEZPRAWIE covidowe w Polsce! Zobacz, zanim usuną [WIDEO]

Share

Kwarantanna to nielegalny areszt domowy od którego nie ma żadnego trybu odwoławczego. To tylko jeden z wielu bezprawnych przepisów, które udało się „przepchnąć” rządowi Mateusza Morawieckiego w Polsce. W trakcie ostatniego posiedzenia Parlamentarny Zespół ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19 czyli tzw. Komisji Norymberga 2.0, przesłuchiwanym gościem był mecenas Jacek Wilk.

Projekt Norymberga 2.0 zrzesza ekspertów z wielu dziedzin m. in. historyków, prawników, karnistów, archiwistów, publicystów, aby profesjonalnie i rzetelnie zebrać, uporządkować i usystematyzować zgromadzony materiał, a następnie wykorzystać go w dalszych czynnościach procesowych oraz publicystycznych, między innymi poprzez wydawanie Dzienników Norymberskich.

Reagujemy na bezprawne działania.
Pod przykrywką walki z pandemią, działania rządu, wszystkich służb oraz decyzje pojedynczych osób doprowadziły do wielu krzywd i dramatów ludzkich. Bezprawne zamykanie działalności gospodarczych, nakładanie kwarantanny, blokowanie prawidłowego funkcjonowania instytucji, także państwowych, w tym systemu opieki zdrowotnej, doprowadziło do ponad 150 tysięcy nadmiernych zgonów i niezliczonych w żadnych statystykach tragedii.

Skąd nazwa naszego przedsięwzięcia?
Projekt Norymberga 2.0 nawiązuje swoją nazwą do Procesów Norymberskich – sądowych postępowań karnych przeciwko zbrodniarzom III Rzeszy. W stan oskarżenia zostało postawionych 185 osób – lekarzy, prawników, członków SS i policji, przemysłowców, przywodców wojskowych, ministrów i innych przedstawicieli rządowych. Winowajcy zostali doprowadzeni przed sąd, skazani, a głównych odpowiedzialnych powieszono.