0

Obostrzenia i zakazy tylko dla NIEZASZCZEPIONYCH! Minister wprost: Jestem zdecydowanie za tym rozwiązaniem

Share

Kolejna fala pandemii koronawirusa zbliża się wielkimi krokami! Rząd planuje lockdown tylko dla niezaszczepionych? Rzecznik PIS potwierdza!

 

Czeka na nas czwartą falą pandemii koronawirusa. W związku z tym rząd już szykuje się do wprowadzenia kolejnych restrykcji. Prawdopodobnie pierwsze ograniczenia wejdą w życie już w drugiej połowie sierpnia.

Od dawna krążą plotki, że restrykcje będą dotyczyć głównie osób niezaszczepionych. Głos w sprawie zabrał wicepremier Jarosław Gowin. Przewodniczący Rady Dialogu Społecznego nie ukrywa, że jest zwolennikiem nałożenia obostrzeń na osoby, które nie chcą się szczepić. Jego zdaniem to właśnie one są zagrożeniem dla Polskiej gospodarki i osób, które nie mogą się zaszczepić.

Ja jestem zdecydowanie za tym rozwiązaniem. Jestem w stałym kontakcie z organizacjami biznesowymi, także ze związkami zawodowymi, bo przewodniczę Radzie Dialogu Społecznego. Uważam, że z punktu widzenia naszej odpowiedzialności za przyszłość Polski powinniśmy takie rozwiązania wprowadzić – powiedział w Polsat News.