0

Obrzydlistwo! Wstrząsający nekrolog Krzysztofa Krawczyka

Share

Antyszczepionkowcy twierdzą, że Krzysztof Krawczyk zmarł z powodu przyjęcia szczepionki na koronawirusa. Do sieci trafił szokujący nekrolog piosenkarza.

 

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku po walce z koronawirusem. Jednak do nie Covid był przyczyną jego śmierci, co potwierdziła jego żona Ewa. Gwiazdor od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi. Przeszedł kilka operacji stawu biodrowego oraz miał m.in. problemy z sercem.

Jakiś czas temu artysta także przyjął pierwszą dawkę szczepionki, co sprawiło, że jego śmierć postanowili wykorzystać antyszczepionkowcy na czele z Violą Kołakowską.

Jak podano w programie Serwis Info, “przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka były choroby współistniejące. Artysta zasłabł i dziś trafił do łódzkiej placówki”. To jednak nie przekonało antyszczepionkowców. Do sieci trafił szokujący nekrolog artysty.

Po przyjęciu dwóch dawek szczepionką warunkową dopuszczoną przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych firmy Pfizer, trafił 23 marca do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem, 3 kwietnia wyszedł ze szpitala… 5 kwietnia zmarł – czytamy.

“Brak słów” – skomentował jeden z internautów.