0

Ochman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby i ojciec jej dziecka miał 49 lat

Share

Jacek Ochman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby z “Gogglebox” i ojciec jej dziecka miał 49 lat.

Jacek Ochman był byłym prezesem Znicza Pruszków oraz byłym partnerem Sylwii Bomby i ojciec jej córki Antoniny. Para rozstała się niedługo po narodzinach dziecka. O tym celebrytka poinformowała w lipcu 2021, jednak nie zdradziła żadnych szczegółów.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz do mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia – wyznała wówczas Bomba.

Mężczyzna zmarł we wtorek 26 lipca 2022 roku w wieku 49 lat. Smutne wieści potwierdził m.in. klub Znicz Pruszków.

Z ogromnym smutkiem i żalem zawiadamiamy o nagłej śmierci Jacka Ochmana. Byłego Prezesa MKS Znicz Pruszków, wieloletniego działacza naszego Klubu i wielkiego fana piłki nożnej. Wyrazy współczucia składamy mamie i dzieciom. Do zobaczenia, prezesie, na niebiańskiej trybunie! -czytamy.

Jak podaje Pudelek, Ochman od lat zmagał się z alkoholizmem. Sylwia Bomba próbowała go wyciągnąć z nałogu, jednak się nie udało. Według informacji portalu, to właśnie alkohol miał przyczynić się do śmierci 49-latka.

Zmarł wczoraj o 19.00. Przyczyną śmierci był najpewniej alkohol. Walczył z alkoholizmem od wielu lat. W trakcie trwania związku Sylwia wielokrotnie próbowała go wyciągać z nałogu. Wysyłała go na odwyki. Niestety od trzech miesięcy Jacek nie miał już żadnego kontaktu z córką – podaje Pudelek, powołując się na swoje źródło.