4

Ojciec dokonał SAMOSĄDU na pedofilu! Został bohaterem mieszkańców

Share

Tą sprawą żyje obecnie cała Rosja! Wiaczesła M. dokonał samosądu i zamordował swojego znajomego Olega Swiridowa po tym, gdy w jego telefonie odnalazł pedofilskie nagrania z udziałem swojej córki.

Jak informują lokalne media, mężczyźni znali się od wielu lat. 32-letni Oleg wielokrotnie miał się zajmować jego dziećmi. Dopiero o latach na jaw wyszło, jakie chore zboczenie temu towarzyszyło.

Do zabójstwa doszło pod koniec sierpnia, kiedy obaj mężczyźni spożywali alkohol. Wiaczesław M. był wyraźnie zdziwiony długim wpatrywaniem się w telefon swojego kolegi. Gdy ten zasnął zabójca przejrzał urządzenie. Okazało się, że znajdują się w nim treści pedofilskie z udziałem 8-letniej córki.

Wiaczesław zaatakował gwałciciela, zaczął go bić i chwycił za nóż. Obu mężczyzn rozdzielili sąsiedzi, którzy przybiegli do mieszkania. Oleg uciekł, zostawiając telefon. Wiaczesław znalazł na nim kolejne filmy w tym jeden z 2016 r., na którym Swiridow wykorzystał córkę swojego byłego współlokatora – relacjonuje gazeta.ru.

Mężczyzna, jak informują rosyjskie media, przyznał się do zabójstwa kolegi, sam zgłosił się na komisariat aby wskazać miejsce ukrycia ciała.

Po stronie Wiaczesława M. stanęły tysiące osób. Internauci oraz lokalna społeczność twierdzi, że nie jest on mordercą ponieważ stanął w obronie swoich dzieci.

Wszyscy rodzice wspierają mordercę pedofila – mówiła znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna Ksienija Sobczak.

 

Źródło: RIA Novosti