0

Pamiętacie Bandziorka z „Chłopaków do wzięcia”? Jego życie całkowicie się zmieniło!

Share

Bandziorek z “Chłopaków do wzięcia” jakiś czas temu nagle zniknął z ekranu. Teraz okazało, że w końcu spotkał wymarzoną kobietę! Kto skradł jego serce?

 

“Chłopaki do wzięcia” to polski serial dokumentalny, , w którym samotni mężczyźni z małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Program jest emitowany 2012 na kanale Polsacie.

Jeden z najbardziej charakterystycznych bohaterów to Krzysztof, bardziej znany jako Bandziorek. Jakiś czas temu nagle zniknął z anteny, teraz powrócił, jednak już nie jest do “wzięcia”. Okazało się, że udało mu się znaleźć partnerkę.

Wybranką Bandziorka została Danuta, która ma za sobą traumatyczne przeżycia u boku męża alkoholika. Mimo to pozwała Krzysztofowi na jedno piwko po pracy.

Pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić, wszystko jest dla ludzi. Ale nie ma chlać! – powiedziała.

Bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam. Jeżeli będzie mu zależeć, to będzie ze mną, jeśli nie, to straci mnie – dodała.

Zakochani już zdążyli gościnnie wybrać się do mamy Bandziorka, o czym poinformowali w nowych odcinkach programu.

Mama była zaskoczona, nawet się tego nie spodziewała, że my przyjedziemy. Taką niespodziankę jej zrobiłem – mówił szczęśliwy Bandziorek.