0

Pamiętacie Lecha Rocha Pawlaka? Legenda internetowego rapu odnaleziona. Nie zgadniecie, co teraz robi [VIDEO]

Share

Kto z nas pamięta jeszcze takie przeboje jak „Wena King Konga” czy francuski rap „Żelipapą”, chyba każdy. Niekwestionowana gwiazda internetu i prawdziwa „legenda patorapu” czyli Lech Roch Pawlak odnaleziony. Nie uwierzycie co teraz robi.

Do Lecha Rocha Pawlaka dotarła ekipa telewizji publicznej, a dokładnie programu TeleExpresss przygotowując materiał o upałach, a dokładniej zwierzętach, które w trakcie takowych mocno cierpią. Jak się okazuje, były raper jest obecnie Komendantem Głównym w Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt i promuje właśnie akcję „Micha zwierz usycha”, w której chodzi o wystawienie misek z wodą dla czworonogów.

Trudno powiedzieć, czy pełnienie takiej funkcji to awans czy regres, pewni jednak jesteśmy, że w najbliższym czasie internet zaleje się prawdziwą falą komentarzy, a Lech Roch Pawlak zdecydowanie pozytywnie zadziała na wspomnianą, słuszną skądinąd akcję.

https://www.instagram.com/p/BzH8bipAqDy/

Dla tych, którzy nie pamiętają Lecha Rocha Pawlaka z jego twórczości, przypominamy wywiad dla telewizji internetowej Opole24, dzięki któremu to świat poznał początkującego wówczas rapera.

Źródło: Instagram.com/GlamRap / Youtube.com/br4y0z