0

Patologia popłaca? Marta Linkiewicz zarabia dziesiątki tysięcy złotych. Te kwoty mogą szokować

Share

Marta Linkiewicz to jedna z najbardziej znanych i zarazem kontrowersyjnych „gwiazd” polskiego internetu. Okazuje się, że jej działalność jest bardzo dobrze opłacana przez sponsorów.

Przypomnijmy, patocelebrytka stała się popularna dzięki filmom pornograficznym z jej udziałem. Po blisko 6 latach od tego wydarzenia, kobieta zdecydowanie zmieniła swój styl i zajęła się m.in. freak fightami mma.

Ile się można wk***ać? Kiedyś się wku**łam. Wszystko co naodp**lałam wydarzyło się w wieku jak miałam 18 lat, a teraz mam 24. Jestem zupełnie inną osobą. Ja mam na to wyjeb**e mordo, a ludzi boli to, że k***a sobie radzę – mówiła w rozmowie z Krzysztofem Gonciarzem.

„Linkimaster” przyznała, że w ostatnim okresie zatrudniła między innymi mendażera, którego zadaniem jest dbanie o wizerunek w mediach.

Jedną z najciekawszych kwestii są oczywiście zarobki „gwiazdy”. Nie są one upubliczniane, jednak jak stwierdziła sama zainteresowana, za jedną z walk w organizacji FAME MMA otrzymała 200 tysięcy złotych.

To na pewno nie są tysiące, bardziej powiedziałabym dziesiątki tysięcy – podkreśliła, odpowiadając na pytania o pozostałe zarobki.