0

Paulo Sousa odejdzie z reprezentacji?! Są oferty z Włoch i Turcji

Share

Jeszcze niedawno prezes PZPN Zbigniew Boniek twierdził, że nawet w przypadku porażki reprezentacji Polski na Euro, Paulo Sousa nie opuści stanowiska. Włoskie media podają jednak inne informacje.

 

Obecnie uwaga całej Europy skupiona jest na tegorocznych rozgrywkach piłkarskich Euro 2020. Jak dotychczas Reprezentacja Polski nie osiągnął wielkich sukcesów. Ze strony mediów i kibiców trener Biało-Czerwonych Paulo Sousa już od dawna zmagał się z ogromną falą krytyki. Mimo to prezes PZPN Zbigniew Boniek twierdził, że nawet w przypadku porażki na Euro, Paulo Sousa nie opuści reprezentacji.

Teraz okazuje się, że Portugalczyk wkrótce może zrezygnować ze współpracy. Jak podają włoskie media, Sousa jest na celowniku jednego z włoskich klubów. Spezii Calcio jednak rozważa też inne kandydatury, takie jak Claudio Ranieriego, Rolando Marana czy Eugenio Coriniego. Przypomnijmy, że na początku czerwca pojawiły się doniesienia, że selekcjonerem naszej reprezentacji interesuje się również turecki klub Fenerbahce Stambuł.