0

Paweł Kukiz przerywa milczenie i przyznaje: „Owszem, sprzedałem się…”

Share

Paweł Kukiz Po głosowaniu nad lex TVN Paweł Kukiz okazał się na dnie rankingu zaufania. Teraz polityk postanowił zabrać głos w sprawie.

 

Przypomnijmy, 11 sierpnia PIS najpierw przegrał kilka głosowań. Posłowie związani z Pawłem Kukizem twierdzili, że się pomylili, m.in. w związku z czym złożono wniosek o reasumpcję głosowania. Po przerwie Sejm jednak przyjął nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji “lex TVN”.

Po przyjęciu kontrowersyjnej ustawy Paweł Kukiz okazał się na dni rankingu zaufania. W sieci poseł także był ostro krytykowany przez internautów. Teraz lider Kukiz’15 postanowił zabrać głos w sprawie.

Nigdy nie chciałem, nie chcę i chcieć nie będę posad, ministerstw, synekur ani dla siebie, ani dla naszych posłów, ani naszych rodzin, znajomych. Dla nikogo. I od nikogo. Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo… nie rozumieć, ale podłością jest zarzucanie mi korupcji – napisał na Facebooku.

Owszem, sprzedałem się. Ale nie za pieniądze, tylko za ustawy, które będą służyć wszystkim Polakom… – czytamy w poście Kukiza.