2

Paweł Kukiz zakażony koronawirusem! Zdradza, gdzie mógł go złapać…

Share

Nie zagłosuję za ustawą „covidową” ale chciałbym, żeby przeszła. Dlaczego? No bo parę dni temu zaraziłem się, wyszedł pozytywny test – napisał na facebooku Paweł Kukiz.

W swojej krótkiej wypowiedzi parlamentarzysta wskazał miejsce, w którym najprawdopodobniej mogło dość do zakażenia. Jednocześnie wyśmiał propozycje zawarte w odrzuconej wczoraj ustawie „Lex Konfident”.

No bo parę dni temu zaraziłem się – wyszedł pozytywny test – a najprawdopodobniej stało się to na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, w którym uczestniczyło ze dwadzieścia osób.
Zakapuję wszystkich. Dostanę po 15k od „łebka”. Mnożąc razy 20 wyjdzie 300 koła. Zanim napiszą pozwy przeciw mnie a sądy, działające z szybkością nawalonego ślimaka nakażą mi zwrot kasy, to przy obecnie postępującej inflacji te 300 k za 2-3 lata będą warte 100k więc, jak łatwo policzyć, przyrobię ze 200k ! Można? – napisał na oficjalnym koncie.

Kukiz dołącza zatem do grona polityków, którzy w ostatnim czasie otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa. Na kwarantannie przebywają obecnie m.in. Waldemar Kraska oraz Mariusz Błaszczak.