2

PILNE! Alarmy bombowe w biurach poselskich! „Będziecie gryźć piach za to…”

Share

W waszym biurze jest bomba. Wybuchnie dokładnie w południe w czwartek (…) Wszyscy będziecie gryźć piach za to, co mi zrobiliście – taką wiadomość mieli otrzymać posłowie Lewicy. Do biur poselskich w całym kraju wezwano policję i pirotechników.

Jak poinformowano, wiadomość trafiła na skrzynki mailowe około 3 w nocy. Otrzymało ją 16 posłów Lewicy oraz biura partyjne zielonych. Na chwilę obecną tożsamość autora nie jest znana.

W waszym biurze jest bomba. Wybuchnie dokładnie w południe w czwartek. Bombę zrobiłem z nawozu ANFO, peroksyacetonu, szybkowaru i gwoździ. ******* was, jak bohater Stefan W. tego ********* Adamowicza. Wszyscy będziecie gryźć piach, za to, co mi zrobiliście. Zniszczyliście mi życie. Za to może być tylko jedna kara. Życie za życie. Ukraińcom pomagają, a Polaka prześladują dzień w dzień. Wy ***** zginiecie za to – napisano.

Mail z groźbami otrzymał m.in poseł Krzysztof Gawkowski, posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk oraz posłanka Karolina Pawliczak, która o sprawie poinformowała za pośrednictwem Twittera.

Polityka nienawiści i dzielenia polaków przynosi swoje plony. Czy musi dojść do nieszczęścia żeby rządzący zrozumieli, że tu chodzi o życie! – napisała Karolina Pawliczak w mediach społecznościowych.

Źródło: Polsat News