0

PILNE! Królowa Elżbieta w ciężkim stanie! Rodzina w drodze do zamku

Share

Oświadczenie pałacu sugeruje, że prawdopodobnie dzieje się coś poważnego – napisał korespondent królewski BBC Richard Sumner. Według doniesień brytyjskich mediów stan zdrowia królowej Elżbiety uległ poważnemu pogorszeniu.

Jak wynika z najnowszych informacji przekazywanych przez lokalne media, w drodze do zamku Barmoral w Szkocji, w którym obecnie przebywa koronowana głowa, są najbliżsi m.in. książę Harry wraz z Meghan.

Początkowo informacje wyglądały na bardzo lakoniczne i nie niosły żadnego negatywnego przekazu. Jeszcze kilka godzin temu mogliśmy przeczytać w oficjalnych komunikatach, że królowa przełożyła zaplanowane, wirtualne spotkania, ponieważ lekarze doradzili jej odpoczynek. Później jednak do mediów wypływać zaczęły informacje o poważnych problemach zdrowotnych.

Sformułowanie , że ​​lekarze królowej troszczą się o jej zdrowie, a ona pozostaje pod nadzorem lekarskim, a także ruch najważniejszych członków rodziny królewskiej w stronę Balmoral, w stronę królowej: wszystko to wskazuje na wyraźne zaniepokojenie stanem zdrowia królowej – informuje dziennikarz Richard Sumner, który jest królewskim korespondentem stacji BBC.

O tym, jak poważna jest sytuacja niech świadczy fakt, iż brytyjskie media rozpoczęły zmianę szat graficznych na czarne.

Po dalszej ocenie dziś rano, lekarze królowej są zaniepokojeni stanem zdrowia Jej Wysokości i zalecili, aby pozostała pod nadzorem medycznym. Królowa pozostaje w komfortowych warunkach i w Balmoral – mogliśmy przeczytać w oficjalnym komunikacie.