0

PiSowska NACJONALIZACJA trwa! Państwo wchodzi w branże … fitness

Share

To co jeszcze do niedawna było teorią spiskową, teraz staje się faktem! PZU do swojej oferty wprowadza karty sportowe. Eksperci mówią wprost, to początek wchodzenia w sieci siłowni.

Są obawy, że PZU zechce przejąć z czasem mniejsze kluby albo otworzyć w ich miejsce własne, mając już gotowy produkt. Państwowa spółka będzie się liczyć na tym rynku. Ma dużą bazę klientów – uważa właścicielka podwarszawskiego klubu w rozmowie z Wyborcza.biz.

Według wstępnych informacji, PZU wprowadzi na rynek karty sportowe działające tak samo jak popularne obecnie Multisport czy też FitProfit. Jak się jednak można domyślać, już na samym wstępie, państwowa spółka będzie oferowała o blisko 30 procent większe pieniądze, niż obecnie działający na rynku. To może spowodować, że w krótkim czasie zdecydowana większość działających lokali zerwie umowę z pozostałymi operatorami.

Kontrolowany przez państwo ubezpieczyciel ma zasoby gotówki, które mogą pozwolić mu na skupowanie osłabionych restrykcjami klubów. A to budzi obawy rynku o zachwianie równowagi i spore zmiany – czytamy w serwisie Money.pl