2

Polityczny atak na Annę Marię Siarkowską! „Koledzy” z partii nie odpuszczają

Share

Nie rozumiem tego, co robi Anka – mówi poseł PiS Małgorzata Wassermann komentując postawę partyjnej koleżanki. W sprawie chodzi o anty segregacyjne poglądy Anny Marii Siarkowskiej i jej głosowanie przeciwko ustawie „Lex Konfident”.

Przypomnijmy, w wywiadzie dla portalu Interia.pl, Wassermann twierdziła, że posłowie powinni grać w jednej drużynie i mieć zaufanie do pomysłów, które zostały stworzone przez ich partyjnych kolegów.

Jeśli jesteśmy pewną grupą, to musi obowiązywać taka zasada, że trzeba się troszkę podporządkowywać pod to, co robi większość. Trzeba mieć trochę zaufania do tego, co robią nasi koledzy i koleżanki (…). Kilka razy w życiu też głosowałam za czymś, do czego nie byłam przekonana, ale działałam w zaufaniu do tych, którzy tematem się zajmowali – mówiła.

Co więcej, według Małgorzaty Wassermann postawa Anny Marii Siarkowskiej nie pozwala na żadną dyskusję, ponieważ nie przedstawia argumentów.

Głos w sprawie, za pomocą twitterowego konta zabrała sama zainteresowana. Krótko skomentowała słowa swojej partyjnej koleżanki.

Szkoda. Najważniejsze jednak, że moi wyborcy rozumieją – odpowiedziała.

Źródło: Interia.pl / Twitter