0

Polsce grozi WOJNA? Jasnowidz Jackowski: “U nas w kraju będzie mowa o zagrożeniu”

Share

Czarna wizja Jackowskiego. Człuchowski jasnowidz znowu ostrzega przed światowym konfliktem: “Mam nadzieję, że nie będzie się mówiło o możliwości ataku na Polskę”.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz wizjoner regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale.

Jasnowidz od pewnego czasu ostrzega swoich widzów przed wojną i tu nie chodzi o inwazje Rosji na Ukrainę. Zdaniem Jackowskiego Europę czeka wielki konflikt zbrojny. Podczas najnowszej wizji po raz kolejny powrócił do tego tematu.

Wydaje mi się i czuję, że będzie to zupełnie inna jesień niż w poprzednich dwóch latach. Powtarzam to już trzeci raz. Będzie to o wiele ostrzejsza jesień. Nie chodzi mi o pogodę, a o wszystko, co wokół nas będzie się działo – powiedział wizjoner.

Człuchowski jasnowidz twierdzi, że już pod koniec września sytuacja będzie niepokojąca. Zdaniem 59-latka zapadną jakieś decyzje.

Około 20 września już zacznie robić się źle. I to z kilku kierunków. Ja mam wrażenie, że zrobi się na tyle źle, że prezydent będzie zabierał głos, rząd będzie zabierał głos. Zapadną decyzje. – ostrzegał.

Wizjoner nie ma wątpliwości, że w naszym kraju będą mówić o jakimś poważnym zagrożeniu.

Może się zacząć coś, co będzie obawą przed eskalacją jakiegoś konfliktu. U nas w kraju będzie mowa o zagrożeniu. Mam nadzieję, że nie będzie się mówiło o możliwości ataku na Polskę, ale będzie to związane z jakąś gotowością. – podsumował.