0

Poseł Paweł Szramka ma koronawirusa. Jest w pełni zaszczepiony! „Bydlak mnie dopadł”

Share

Otrzymałem pozytywny wynik testu na COVID-19, pomimo szczepienia w sierpniu 'bydlak mnie dopadł’ – napisał na swoim twitterowym profilu poseł Paweł Szramka. Polityk koła Polskie Sprawy właśnie rozpoczął kwarantannę.

To nie pierwszy przypadek o którym informujemy, gdzie osoba w pełni zaszczepiona choruje na koronawirusa. Pomimo, że ministerstwo zdrowia stara się nie informować o takich przypadkach, bądź całkowicie spłycać przekaz, to jednak takie sytuacja są faktem.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową polityk uspokoił, że czuje się dobrze, jednak stracił węch.

Natomiast na tę chwilę nie czuje jakoś bardzo źle, dlatego pozostaje izolacja – stwierdził.

W trakcie rozmowy pojawiła się również kwestia leczenia. Wiadomo jest, że osoby młode najczęściej przechodzą COVID-19 łagodnie, tak też jest w przypadku posła Szramki, który zapewnił, że dopóki czuje się dobrze, to będzie korzystał ze sprawdzonych, naturalnych metod „miód, czosnek”.

Jednak ludzie zdrowi, odporni, nawet gdy złapali koronawirusa, przeszli go łagodnie, bez poważniejszych zachorowań. A wszystkie zgony, czy poważniejsze zachorowania były zwłaszcza wśród osób starszych, a bardzo mały odsetek wśród osób młodych. Dlatego najważniejsze, co musimy robić, bez względu na to, czy chodzi o koronawirusa, czy inne wirusy i choroby, to musimy dbać o swoje zdrowie i o swoją odporność – podkreślił polityk.

Źródło: RMF FM