0

Postrzelono pracownika Mc’Donaldsa! Powód – frytki były za zimne…

Share

USA to jednak inny stan świadomości. W Nowym Jorku pracownik McDonalda został postrzelony przez klienta. Jaki był powód? Według agresora podał mu on zbyt zimne frytki…

Jak podają amerykańskie media, stan pracownika McDonald’sa jest bardzo ciężki i walczy w szpitalu o życie. świadkowie podają, że do sporu doszło pomiędzy kelnerem a młodym mężczyzną i jego matką z powodu zimnych frytek. Doszło do tego 1 sierpnia wieczorem na Brooklynie.

Policja miejska (NYPD) poinformowała, że 20-letni mężczyzna został aresztowany i postawiono mu zarzuty „usiłowanie zabójstwa” i „posiadanie broni palnej”. 23-letni pracownik fast fooda został postrzelony poważnie w szyję.

Frytki były za zimne

Powodem do kłótni  między 40-letnią matką sprawcy a pracownikiem restauracji były nie ciepłe frytki, matka poczuła się oszukana i wyśmiana przez pracowników restauracji. Dlatego zadzwoniła po syna. Ten wpadł do restauracji i po awanturze wyszedł z kelnerem na zewnątrz.

Tam podczas szarpaniny wyciągnął broń i postrzelił pracownika. Ofiara była nie notowana w kartotekach policji. Napastnik i owszem. Był kilkakrotnie aresztowany za różne przestępstwa i wykroczenia.

Jako, że wydarzyło się to w dzielnicy Afroamerykanów, zaczęły się pytania o przestępczość pewnych grup etnicznych, ale szybko został ocenzurowany, bo odezwały się lewackie organizacje, bredzące o rasizmie itd.

Lokalne media przypominają, że w Nowym Jorku liczba zabitych i rannych w wyniku strzelanin od początku roku do końca lipca wyniosła 988 ofiar.