0

Poważne kłopoty Cristiano Ronaldo! Władze żądają zburzenia samowoli budowlanej

Share

Zawodowy piłkarz i … samowolka budowlana. Takich połączeń zdecydowanie nie widzimy często, a w szczególności jeśli mowa o zawodnikach klasy światowej, a takim niewątpliwie jest Cristiano Ronaldo. Jak informują portugalskie media, jeden z najlepszych piłkarzy świata musi zburzyć nielegalnie postawioną „szklaną chatkę”.

 

Informację o problemach piłkarza podała lokalna telewizja TVI. „Szklana chatka” to projekt architektoniczny, który został postawiony na dachu jednego z lizbońskich bloków w śródmieściu.

Jak informują dziennikarze, nakaz metalowej struktury ze szklanymi ścianami został wydany przez władze Lizbony po skardze architektów, którzy przygotowali projekt bloku.

Według mediów piłkarz Juventusu Turyn kilka miesięcy wcześniej kupił w tymże bloku jeden z luksusowych apartamentów. Mieszkanie warte ma być około 7 milionów euro, co oznaczałoby, że jest to najdroższy apartament w Portugalii.

Z doniesień plotkarskich mediów wiadomo, że w apartamencie znajduje się 19 pokoi, basen, sala gimnastyczna oraz kino.

Nie od dziś wiadomo, że Cristiano Ronaldo wielokrotnie inwestował w nieruchomości na terenie Półwyspu Iberyjskiego. Według dziennikarzy ma on swoje posiadłości nie tylko w Lizbonie, ale także Funchal, stolicy Madery, z której pochodzi.