0

Prawdziwy horror! Podpalił matkę i brata bo nie przestrzegali Biblii

Share

40-latek podpalił dom z bratem i matką w środku! W taki sposób postanowił ich ukarać, ponieważ nie przestrzegali Biblii.

 

Do tragedii doszło w Stanach Zjednoczonych. 40-letni Philip Mills z teksańskiego Fandango Place podpalił dom, w którym znajdowali się jego 82-letnia matka i 54-letni brat. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mężczyzna niestety zginął w pożarze.

Jak podał New York Post, matce udało się w wydostać z płonącego domu i została uratowana przez funkcjonariuszy służb, którzy jako pierwsi przyjechali na miejsce. Kobieta w krytycznym stanie trafiła do szpitala – podaje Radio ZET.

40-latek przyznał się do przestępstwa. Mills spuścił benzynę z kosiarki do trawy i polał nią kanapę. Następnie zatrzymał się przed domem z kamieniami, żeby dobić matkę i brata w przypadku, gdy będą uciekać z pożaru.

Jak informuje New York Post, gdy 40-latek dowiedział się, że jego matka przeżyła, zaczął się śmiać. Podczas przesłuchania przyznał, że chciał zamordować brata i matkę ponieważ nie przestrzegali Biblii.