0

Prezydent Siemianowic Śląskich OSTRO o szczepieniach! „Skończcie manipulować, kłamać i wprowadzać naród Polski w błąd” [WIDEO]

Share

Rafał Piech, prezydent Siemianowic Śląskich, od miesięcy jest sceptyczny co do pandemii i ma swoje krytyczne zdania na temat szczepień. „Skończcie manipulować, kłamać i wprowadzać naród polski w błąd” – powiedział.

Prezydent Siemianowic Śląskich udzielił wywiadu portalowi tarnogorski.info, gdzie w ostrych słowach skomentował sytuacje pandemiczną w Polsce.

Skończcie manipulować, kłamać i wprowadzać naród polski w błąd – powiedział ostro Rafał Piech na początku wywiadu.

Tym bardziej, że wiemy doskonale, że Polacy to jest bardzo mądry naród. Widzimy na przykładzie Europy dzisiaj – Francji, Portugalii, Niemiec, Austrii – gdzie tam tak naprawdę ten dobrobyt przyćmił, zaślepił tych ludzi. Oni po prostu szli jak baranki na rzeź, słuchają tylko tak naprawdę rządu, że trzeba przyjąć, trzeba się szczepić – dodał.

 Oni dzisiaj się budzą. Widzą, że są powikłania. Oni dzisiaj widzą, że to wyszczepienie na poziomie 90 proc. jak w Portugalii nie daje nic, bo jest jeszcze gorzej niż było – zauważa samorządowiec.

Polacy to jest bardzo mądry naród

 No bo w jaki sposób można wprowadzać stan klęski, jeżeli nie ma zgonów po szczepieniach? Jeżeli nie ma ciężkiego przebiegu choroby po szczepieniach? Na jakiej podstawie wprowadza się stan klęski, czy jakiekolwiek lockdown w Austrii i innych państwach? – powiedział Piech.

Więc Polacy szanowni państwo to jest bardzo mądry naród. 50 proc. jest świadomych i widzi doskonale, co się dzieje, że tak naprawdę dzisiaj świat zalewa kłamstwo i manipulacja – dodał.

I bardzo was proszę, bo wierzę, że tych prezydentów, którzy optują za czymś takim, rozliczą w swoim czasie mieszkańcy. Tych ekspertów, którzy wprowadzają błąd, którzy mają tytuły profesorskie – również te osoby zostaną rozliczone – mówił dalej.

 Ale również na końcu myślę, że będzie rozliczony rząd i te osoby, które chcą wprowadzać tego typu przepisy, które są karygodne i niezgodne z Konstytucją – stwierdził prezydent Siemianowic Śląskich.

Więc bardzo was prosimy o skuteczne działanie, o rozważenie tego, co chcecie zrobić i szanujcie decyzje i wolny wybór wszystkich Polaków – zakończył.

Źródło: tarnogorski.info