0

Problemy z testamentem Krzysztofa Krawczyka! Na jaw wychodzą nowe fakty

Share

Mimo, że od śmierci Krzysztofa Krawczyka mijają już blisko 4 miesiące to nadal na jaw wychodzą kolejne, często zaskakujące fakty. Tym razem chodzi o testament muzyka. Okazuje się, że zostały stworzone dwa dokumenty.

Przypomnijmy, ten smutny „serial” który powstał w związku z majątkiem wokalisty toczył się praktycznie chwilę po ceremonii pogrzebowej. Według informacji, które trafiały do mediów, spadkobierczynią całości miała być małżonka artysty, Ewa.

Po czasie dowiedzieliśmy się jednak, że Krzysztof Krawczyk napisał dwa testamenty. Miał to zrobić w 2002 roku. Co ważne, obydwa teksty znacząco różnią się od siebie.

Może więcej niż 10 lat temu tato parokrotnie mówił, że ujmie mnie w testamencie, że będzie w nim jego brat i ja. Powiedział o tym, ale ja nie widziałem ani tamtego testamentu, ani obecnego – mówił syn zmarłego wokalisty, Igor Krawczyk.

Według najnowszych doniesień, w drugiej wersji dokumentu, syn również nie został wspomniany. W związku z tym adwokat zapowiedział, że będzie się starał o zachowek. Zgodnie z prawem, mężczyzna, na podstawie faktu, iż jest trwale niezdolny do pracy, ma prawo domagać się 1/3 części spadku.

Źródło: WP.pl