0

Prof. Gut odleciał! COVID powoduje ZMNIEJSZENIE MÓZGU, a wariantów są TYSIĄCE

Share

KoronaPROPAGANDA trwa w najlepsze, a znani „korona eksperci” wracają do przebijania się szokującymi wypowiedziami na temat COVID-19. Swoje pięć groszy postanowił dorzucić prof. Włodzimierz Gut.

W rozmowie z Polską Agencją Prasową „korona ekspert” odnosił się między innymi do powikłań, jakie jego zdaniem, są najbardziej zauważalne po przejściu choroby. Okazuje się, że profesor przygotował prawdziwą „medialną petardę”.

Na przykład zaobserwowano, jako późne powikłanie po COVID-19, zmniejszenie ogólne mózgów, i to dotyczy sporej liczby osób – twierdził.

Jednocześnie prof. Gut przypomniał odbiorcom, że szczepienia przeciwko koronawirusowi przygotowują organizm na zakażenie, ale przed nim nie chronią. Jasne jest zatem, że możemy kolejny raz zachorować.

Przed zakażeniem chronią wszystkie działania uniemożliwiające przejście z osobnika do osobnika – podkreślił.

Aktualna ruchliwość społeczna, która odpowiada liczbie kontaktów międzyludzkich, jest wyższa, niż była przed wystąpieniem w ogóle covida. To jest zrozumiałe, bo ludzie są zmęczeni izolacją – dodał.

Powinniśmy nauczyć się reagować w sposób racjonalny na to, co nas otacza. Dużo nam do tego brakuje – stwierdził „korona ekspert”.

W trakcie dyskusji pojawił się także wątek „mutacji” koronawirusa. Zdaniem prof. Włodzimierza Guta nie należy do tej sprawy przykładać ogromnej uwagi.

Nie przywiązywałbym wielkiej wagi do samego wariantu, bo tych wariantów w tej chwili są już tysiące – zaznaczył.