3

Prof. Simon atakuje Jana Pospieszalskiego! Chwali decyzję o cenzurze „Warto Rozmawiać”

Share

Wolność słowa, wolność wyboru – to idee, które kompletnie nie mieszczą się w głowach koronowych „ekspertów” promowanych przez media głównego nurtu. Kolejny przykład dał prof. Krzysztof Simon, który zaatakował Jana Pospieszalskiego.

Przypomnijmy, redaktor Pospieszalski ze swoim programem „Warto Rozmawiać” został wyrzucony z ramówki telewizji publicznej ze względu na realizowanie prawdziwej misji publicznej. W jego programach pojawiali się eksperci, którzy przedstawiali inne zdanie niż ogólno przyjęte w stosunku do koronaszaleństwa.

Okazuje się, że cenzura niewygodnych głosów bardzo podoba się gronu „ekspertów”, którzy od ponad roku straszą Polaków kolejnymi falami koronawirusa oraz obostrzeniami, jeśli nie będziemy chcieli zaszczepić się eksperymentalnym preparatem.

Chwała Bogu, jak puszczał takie programy antypaństwowe i antyszczepionkowe. Niezależnie w jakiej telewizji występował – stwierdził prof. Krzysztof Simon na antenie Wirtualnej Polski.

Taka postawa „eksperta” kompletnie nas nie dziwi. Od dawna widać, że pojęcie „wolności” w tym gronie oznacza dostosowanie się do ichniejszego przekazu.

 

Źródło: WP.pl