0

Prof. Simon szaleje: „Samobójcy spotkają się tłumnie na różnych imprezach rodzinnych”

Share

Kolejny dzień i kolejny „doradca” rządu postanawia obrazić Polaków. Tym razem do chóru dołączyć prof. Simon, który to nazwał normalnych obywateli „samobójcami”.

Jesteśmy na bardzo wysokich wzrostach liczby zakażonych i zachorowań. Część społeczeństwa i rządu robi wszystko, żeby to powstrzymać, ale część społeczeństwa lekceważy obostrzenia i ich nie przestrzega. A przecież wirus nie przenosi się przez bociany, a przenoszą go ludzie na ludzi – mówił w rozmowie z Wprost.pl.

Jeden z głównych doradców rządu podkreślił kolejny już raz, że nie zamierza dawać Polakom jakichkolwiek nadziei na szybkie wyjście z lockdownu, a wszystko to przez nasza złe zachowanie i nie dostosowywanie się do absurdalnych przepisów.

Reszta może wyjdzie na zewnątrz i nie będzie się kumulowała w domach. A samobójcy spotkają się tłumnie na różnych imprezach rodzinnych. Babcie, dziadkowie, różne osoby niezakażone, czasem przecież chore przewlekle, zaczną się gromadzić, a wśród nich jedna osoba zakażona kaszlnie, kichnie i będą kolejne zgony w rodzinie – straszy Simon.