0

Propaganda szprycy ma problem. Czterokrotnie zaszczepiony prezes Pfizera zarażony Covid-19!

Share

Propaganda szprycy ma problem! Po informacji, że prezydent USA po raz kolejny złapał koronawirusa, teraz przyszła kolej na prezesa koncernu farmaceutycznego Pfizer Albert Bourla. On także mimo czterokrotnego zaszczepienia otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Podkreślmy, że 60-letni Bourla przyjął cztery dawki szczepionki przeciw Covid-19 produkcji swojej własnej firmy. O tym, że zachorował na Covid-19 napisał w mediach społecznościowych.

„Chciałbym poinformować, że uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID19 . Jestem wdzięczny za otrzymanie czterech dawek szczepionki Pfizer-BioNTech i czuję się dobrze, doświadczając bardzo łagodnych objawów. Izoluję się i rozpocząłem kurację Paxlovidalem” – napisał szef Pfizera.

Przekazał także, że tak jak Joe Biden rozpoczął przyjmowanie leku Paxlovid, czyli jednego z dwóch preparatów przeciw koronawirusowi, które zostały dopuszczone do stosowania przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA)

Bourla jest zakażony subwariantem Omikronu BA.5, który dominuje obecnie w Stanach Zjednoczonych, stanowiąc prawie 90 proc. przypadków zakażenia koronawirusem w tym kraju.