3

Propaganda szprycy upada! Rekordy zakażeń pomimo twardego lockdownu! Władze w amoku

Share

Tylko twardy lockdown i maksymalne ograniczenia dla osób niezaszczepionych są w stanie powstrzymać pandemię – to zdanie powtarzane jak mantra przez „korona ekspertów” na całym świecie. Okazuje się, po raz kolejny, że takie przedstawienie sprawy ni jak ma się do rzeczywistości.

Idealnym przykładem braku skuteczności lockdownu i szczepień jest Austria. Kraj w którym wprowadzony jest totalny zamordyzm w ostatnich dniach notuje absolutne rekordy zakażeń.

Jak informują lokalne media dziennie notowane jest 30 tysięcy pozytywnych wyników testów na koronawirusa. Prognozy wskazują, że już w najbliższych dniach przyrost zakażonych będzie wynosił 35-40 tysięcy. Szczyt fali Omikrona spodziewany jest za około dwa tygodnie.

Warto przypomnieć, że Austria jest krajem, który jako pierwszy zdecydował się na wprowadzenie obowiązku szczepienia dorosłych obywateli. Osoby, które do tej pory nie przyjęły preparatu mają czas na zaszczepienie do połowy marca. Później osoby, które się na to nie zdecydowały będą karane finansowo.

Źródło: RadioMaryja.pl