1

ProPISOWSKI dziennikarzyna cieszy się z policyjnego zamordyzmu! Zachwycony interwencją w restauracji

Share

Sprawna i sympatyczna brygada wpadła aby życzyć smacznego dejeuner i porównać dowody osobiste wszystkich obecnych z certyfikatami szczepień – pisze na twitterze Eryk Mistewicz, propisowski dziennikarzyna związany z portalem „Wszystko co Najważniejsze”.

Sytuacja o której mowa to opis policyjnego nalotu na jedną z restauracji. Na miejscu obecny był Mistewicz, który nie ukrywał swojego zachwytu z tego powodu.

Sprawna i sympatyczna brygada wpadła aby życzyć smacznego dejeuner i porównać dowody osobiste wszystkich obecnych z certyfikatami szczepień. Miło i sympatycznie. #Szczepmysię – czytamy na twitterowym profilu Misteiwcza.

Przypomnijmy, że przez wiele miesięcy, restauracje na całym świecie były lub jeszcze są całkowicie zamknięte. W Polsce rząd czasowo „pozwolił” na częściowe przyjmowanie gości, ale bardzo dotkliwych limitach. To spowodowało, że tysiące miejsc zdecydowało się na zamknięcie. Pracę straciło kilkadziesiąt tysięcy Polaków.

To jednak w żaden sposób nie przekonuje propisowskich – covidowych dziennikarzyn takich jak Eryk Mistewicz. Analizując jego wpisy widać doskonale, że jest on zachwycony faktem nękania restauratorów i przebywających tam klientów.