0

Przed nami drugi CZARNOBYL?! Czarna wizja Jackowskiego

Share

Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Na Zaporoskiej Elektrowni Jądrowej dojdzie do wybuchu?

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. 59-latek zdobył popularność, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, gdzie dzieli się z internautami swoimi wizjami.

Wojna na Ukrainie wciąż trwa, a Rosjanie ciągle atakują największą elektrownię atomową w Europie. Czy Europa stoi przed wielkim zagrożeniem? Jasnowidz Jackowski miał wizje dotyczącą Zaporoskiej elektrowni.

Widzę grupy ludzi, którzy przychodzą pod jakieś budynki, i są informowani, a może też coś dostają – jest to jakaś mobilizacja ludzi, ale nie z powodu wojny, a jakiegoś zagrożenia – ktoś mógłby powiedzieć, że to następna fala zarazy – chyba nie – to raczej nie będzie tym – tu będzie chodziło o jakieś zagrożenie – na myśl mi przyszła Zaporoska Elektrownia Atomowa – powiedział.

Zdaniem jasnowidza w Europie będzie wielka panika. Przypomniał też swoją przepowiednię o tym, że Polacy będą uciekać z południowo-wschodniej części kraju.

Kojarzy mi się panika w Europie, ludzie będą wyjeżdżać w inne miejsca – będą to robili w pośpiechu.(…) Pamiętacie, jak mówiłem wam o tej południowo-wschodniej Polsce – że ludzie będą chcieli się przemieścić w kierunku zachodniej Polski – mówiłem dawno, że Polska zachodnia kojarzy mi się o wiele korzystniej, niż Polska wschodnia czy centralna – dodał jasnowidz.