0

Przed nami NAJGORSZA zima w historii? Mroczna wizja znanego jasnowidza

Share

Zima zbliża się wielkimi krokami. Jasnowidz Glanc ujawnia, czego się spodziewać. Niestety nie ma dobrych wieści.

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Prowadzi także swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami ze swoimi obserwatorami.

Podczas najnowszej transmisji jasnowidz mówił o naszej najbliższej przyszłość. Zobaczył m.in. pociąg z zamarzniętymi ludźmi.

Jestem przeniesiony znowu do innego obrazu, do pociągu stojącego gdzieś pomiędzy stacjami, gdzieś w jakimś polu. Wchodzę do tego pociągu i widzę zamarzniętych ludzi. Pociąg stoi i nikt nie przyjeżdża tak, jakby nie mogli przyjeżdżać tak, jakby nie było za co przyjechać albo nie było czym przyjechać właśnie tak, jakby nie było zasilania (…). Pociąg widmo z zamarzniętymi zwłokami. – powiedział.

Glanc także mówił o zbliżającej się zimie. Jego zdaniem na początku coś strasznego będzie przed nami ukrywane.

Będzie taka zima, że usłyszymy o czymś takim. To będzie na początku ukrywane, ale i tak informacje się przedostaną. Mam takie dziwne w tej chwili wrażenie jak widzę obraz np. Polski, zarys Polski, trochę wygląda, jak takie ciasto wiecie. Ciasto od wschodniej strony takie gnijące, od zachodniej strony jeszcze, jeszcze świeże, jeszcze jadalne i to ciasto jest równo tak na połowę przecięte i dokładnie to przecięcie wygląda jak taka krwawa ropiejąca rana z gangreną. Z jakiegoś powodu w tym wszystkim pojawia mi się caryca, która odpowiedzialna była m.in. za rozbiory – tak jakby duch tej carycy się pojawił – ostrzega jasnowidz.