0

Przepowiednia Baby Wangi właśnie się sprawdza? Wstrząsające wizja bułgarskiej jasnowidzącej

Share

Baba Wanga pozostawiła po sobie mnóstwo proroctw. Bułgarska jasnowidząca także miała przepowiednie na 2022 rok. Jej wizja mrozi krew w żyłach.

Baba Wanga to jedna z najbardziej znanych jasnowidzących na świecie. Wangelija Pandewa Dimitrowa, znana jako Baba Wanga urodziła się 31 stycznia 1911 roku w bułgarskiej Strumicy. W wieku 12 lat w wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas gwałtownej wichury straciła wzrok. Jej umiejętności jasnowidzenia ujawniły się dopiero po latach, gdy Wanga miała już 30 lat.

Wielu uważa, że trzy czwarte jej wróżb się sprawdziło. Baba Wanga miała przewidzieć m.in. wybuch drugiej wojny światowej oraz katastrofę w Czarnobylu. Bułgarska jasnowidząca także miała przepowiednie na 2022 rok.

Na ten rok Wanga przewidziała niepokojące zmiany klimatyczne. Twierdziła, że wielka susza doprowadzi do głodu w Indiach. Mówiła także, że Azję i Australię zniszczy wielka woda. To jeszcze nie wszystko. Bułgarska jasnowidząca także wróżyła potężne powodzi i tsunami oraz pojawienie tajemniczych wirusów.