0

Przepowiednia Glanca właśnie się spełnia? Mówił o tym już w marcu!

Share

Jasnowidz Glanc od pewnego czasu regularnie dzieli się z internautami swoimi wizjami. Czy teraz właśnie się spełnia jedna z jego przepowiedni?! Mówił o tym już w marcu!

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Prowadzi także swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami ze swoimi obserwatorami.

Od początku inwazji Rosji na Ukrainę jasnowidz zaczął bardziej aktywnie prowadzić swoje sieci społecznościowe, gdzie na bieżąco dzieli się swoimi przeczuciami. Ostatnio Glanc przypomniał też swoją wizję z 11 marca 2022 roku. Już wtedy wróżbita mówił o rosnącej inflacji w Polsce i braku niektórych produktów.

Uważam, że Polskę czeka po prostu kryzys, który będzie można nazwać głodem. I to już zacznie być odczuwalne w tym roku. Inflacja po prostu galopująca ,agresja na ulicach. Z jakiegoś powodu też mam takie wrażenie, będą ataki na ludziach, rozwścieczeni ludzie, jakby chcieli kogoś zlinczować, atakować jakieś szpitale i karetki, ale to możemy sobie wytłumaczyć. Będą, słuchajcie, to jest nadchodząca taka fala ,będą próby linczów, samosądów. Znów stan wyjątkowy prawdopodobnie – mówił wówczas.

Ostatnio Polacy zaczęli masowo wykupywać cukier, z obawy, że niedługo bardzo zdrożeje. Mimo to, że producenci zapewniają, że jest go pod dostatkiem, w sklepach są braki. W związku z tym niektóre sklepy wprowadzili ograniczenia sprzedaży cukru na osobę. Jasnowidz Glanc zapowiadał to już w marcu.

Jak myślę o Polsce, to cały czas takie słowo mi się pojawia : REGLAMENTACJA ,tak jakby dużo towarów było reglamentowane, przydzielane, wydzielane, ograniczone – mówił wczesną wiosną.