3

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego na sierpień! „Kompromitacja”

Share

Jasnowidz Jackowski ostatnio nie ma dla nas dobrych wiadomości. Podczas ostatniej audycji mówił o tym, czego będziemy się bardzo bali!

 

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 57-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny zajrzał w mroki przyszłości. Tym razem mówił o czwartej fali pandemii. Zdaniem Jackowskiego ona nadejdzie już w sierpniu!

Drodzy państwa, czwarta fala, która jest zapowiadana, ja ją zapowiadałem na początku roku. Umiejscowiłem ją, że w lipcu będzie się na ten temat dużo mówiło, a w sierpniu zacznie się praktyka – powiedział.

Jasnowidz też zobaczył, jaka będzie kolejna fala koronawirusa. Twierdzi, że wszyscy będziemy się bardzo bali.

Jaka ona będzie? Nadmieniałem państwu wtedy, że będziemy się autentycznie czegoś bali. Zastanawia mnie to. Czego możemy się bać? Człowiek przywykł do obecnej sytuacji, […] lęk z tym związany powinien być mniejszy […] Będzie na pewno inaczej, niż było dotychczas. Niektóre tylko rzeczy będą podobne, to będzie bardziej zorganizowane, bardziej ułożone i bardziej konkretne niż to, co było, niż poprzednie trzy fale […] Zaczęło mnie nachodzić jedno słowo w stosunku do czwartej fali. Powiem to słowo – kompromitacja. I nie chodzi tu o Polskę. W trakcie czwartej fali może dojść do jakiejś kompromitacji. Coś nie tak jest, coś nie tak poszło. Pamiętajcie to słowo, że w trakcie czwartej fali nastąpi kompromitacja, która może mieć wydźwięk na cały świat – mówił wróżbita.