3

Przerażająca przepowiednia jasnowidza! „Nastąpi katastrofa, kilka miesięcy kompletnego chaosu”

Share

Jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się przerażającą wizją! Wielka katastrofa już w 2025 roku?

 

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc ostrzega przed wielką katastrofą! Jego zdaniem jest NIEUNIKNIONA! Czeka na nas wiele ofiar, bankructwa, wypadki oraz … katastrofy lotnicze!

Jak twierdzi sam Glans, informacje o katastrofie przekazał mu tajemniczy podróżnik w czasie, który kontaktuje z nim już od pewnego czasu.

Chcę Wam opowiedzieć wizję, która dotyczy niedalekiego czasu i mam ją od Podróżnika w Czasie (…). Wizja dotyczy 2025-2026 roku, takie mam odczucie. Nastąpi wtedy bardzo poważne załamanie technologiczne, skrajnie poważne załamanie, na którego progu już stoimy. Będzie to katastrofa cyfrowa, wywołana przez sztuczną inteligencję, która się wymknie spod kontroli (…). Nastąpi katastrofa, kilka miesięcy kompletnego chaosu technologicznego i cyfrowego. Pokonanie sztucznej inteligencji będzie wymagało przebudowy wielu struktur w internecie, przekaźnikach satelitarnych itp. W 2025 będzie potężna katastrofa, która wymusi zmiany. Paradoksalnie sztuczna inteligencja będzie dążyła w dobrym kierunku, porządkując albo niszcząc to, co zbędne. Będzie to katastrofa, która walnie po kieszeni każdego, kto ma kredyt, kartę kredytową, bądź płaci normalnymi środkami. Walnie po całym systemie bankowości na świecie – powiedział Glanc.