0

Przerażająca tragedia w Poznaniu. Matka zadźgała nożem 3-letnią córeczkę

Share

Co siedziało w głowie 26-letniej matki, gdy ugodziła nożem swoją 3-letnią córkę? – To pytanie jakie zadają sobie mieszkańcy Poznania, a także funkcjonariusze policji i prokurator.

O tragicznej sprawie poinformowała reporterka Radia Zet, Daria Woźnicka. Faktów nie ma zbyt dużo, wiadomo jedynie, że kobieta dźgnęła nożem swoją 3-letnią córkę. Dziewczyna trafiła do szpitala, gdy jeszcze żyła. Miała rany klatki piersiowej. Niestety, po trafieniu na stół operacyjny, lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Sprawą aktualnie zajmuje się miejscowa policja. Ta otrzymała zgłoszenie o tragedii około godziny 11.

Według relacji sąsiadów, 26-letnia matka mieszkała z rodzicami i samotnie wychowywała dziecko. Jak twierdzą znajomi, była osobą bardzo cichą i spokojną. Rodzina nie dawała żadnych oznak, że może tam dojść do tak ogromnej tragedii.

Z relacji sąsiadów jest to normalna, wykształcona rodzina a w mieszkaniu oprócz matki mieszka także babcia. Nikt z nich nigdy nie był karany dlatego. Matka została zatrzymana do wyjaśnienia – mówił w rozmowie z serwisem Codzienny Poznań Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Otrzymaliśmy informację, że w jednym z mieszkań mogło dojść do ugodzenia dziecka nożem. Na miejsce zostały wysłane od razu nasze patrole i służby ratunkowe. Ratownicy zajęli się dzieckiem, natomiast policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia – dodał.