2

Przerażająca wizja Jackowskiego! Dramat zacznie się już w kwietniu: „Stan gotowości!”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami kolejną wizją. Niestety, nie ma dla nas dobrych wieści. Według jasnowidza straszne rzeczy zaczną dziać się już w kwietniu!

Krzysztof Jackowski zyskał popularność kilka lat temu, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Później postanowił założyć swój kanał na YouTubie, aby dzielić się swoimi wizjami. Audycje 57-latka cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Jasnowidz z Człuchowa ma już ponad 200 tysięcy subskrypcji.

Ostatnio Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści. Podczas najnowszej audycji stwierdził, że pandemia koronawirusa to nie jest najgorsza rzecz, z jaką będą musieli zmierzyć się Polacy…

Stan gotowości. Chcę państwu powiedzieć dwie ważne rzeczy. Kiedy była druga fala zarazy w naszym kraju, mówiłem, że trzecia będzie bardzo silna. Mówiłem też to, że ona bardzo się wydłuży i będzie narastała w okresie marca i kwietnia. Tak jest. Ale nie o tym chcę mówić, chcę mówić o czymś bardziej niebezpiecznym, bo globalnym. Pewne wydarzenia zaczynają pokazywać, że mamy do czynienia z czymś, na co musimy bardzo uważać. Uważam, że to jest pierwszy moment, kiedy można stawiać tezę zagrożenia bardzo poważnym konfliktem. Spróbuje powiedzieć o tym, bo ważne to jest, co się dzieje teraz – powiedział.

Według 57-latka nieszczęście spotka nas już w kwietniu.

Kwiecień jest pierwszym momentem, gdy może coś się stać. Mówimy o bardzo ważnych rzeczach i tak jak są siły, które chcą coś zrobić i te, które nie chcą do tego dopuścić to nie oznacza, że to się już stanie w kwietniu. Kwiecień jest pierwszym czynnym, aktywnym momentem – mówił jasnowidz.

Musimy uważać. Ja w jakiś sposób spróbuję się i swoją rodzinę zabezpieczać, bez paniki i bez wariactwa, ale leki, które biorę na serce, będę chciał mieć w zapasie – dodał.