6

Przerażająca wizja Jackowskiego. Gromadźcie lekarstwa i produkty spożywcze!

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną wizją. Jasnowidz apeluje do ludzi, aby zaopatrzyli produkty i najpotrzebniejsze lekarstwa. Niedługo może ich zabraknąć!

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 57-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Podczas nowej audycja jasnowidz mówił o wielkim kryzysie. Według Jackowskiego będzie sztucznie wprowadzany już od połowy kwietnia!

Od połowy kwietnia będzie wdrażany kryzys. Będzie wdrażany w sposób taktyczny, ale będzie nam to uświadamiane. Oczywiście za kryzys będzie odpowiedzialna sławetna zaraza i i przyjdzie nam się zmierzać nie tylko ze wszystkimi obostrzeniami i przedłużającą się trzecią falą, a też różnymi trudnościami w urzędach, szpitalach, sądach i wielu innych publicznych miejscach, to teraz jeszcze dojdzie do tego kryzys. Zacznie się niewinnie, tak jak zaraza zaczęła się w naszym kraju niewinnie. Pamiętacie, jak pacjenta zero pokazywali? – powiedział.

57-latek też apeluje do ludzi, by kupowali niezbędne lekarstwa i produkty, bo za chwile może ich zabraknąć.

Komu są potrzebne stałe lekarstwa na dłużej, niech to zrobi, komu co jest potrzebne, niech się w to zaopatrzy. Proszę rozsądnie traktować co mówię, z dozą sceptycyzmu w stosunku do moich słów, ale jako człowiek, i który trzydzieści lat robi to co robi, który kilkaset ciał odprowadził na cmentarz muszę państwu to mówić, bo tak czuję i czuję jako obowiązek. Źle się czuję, że to państwu mówię – dodał jasnowidz.