0

Przerażająca wizja Jackowskiego: “Ludzie w jednej chwili będą zmuszeni uciekać”

Share

Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję. Zobaczył uciekających ze szkół ludzi: “Miałem wrażenie, że tu nie chodzi o jedną szkołę a o wiele szkół”.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 59-latek regularnie dzieli się wizjami na swoim youtubowym kanale. Ostatnio człuchowski jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści.

Oto skojarzyła mi się szkoła i z tej szkoły w pośpiechu wszyscy wybiegali, ale miałem wrażenie, że tu nie chodzi o jedną szkołę a o wiele szkół. Być może nie chodzi tylko o szkoły. Być może z wielu miejsc ludzie w jednej chwili będą zmuszeni uciekać. To mi się skojarzyło i mnie przeraziło. – mówił wizjoner.

Jasnowidz twierdzi, że zbliżająca się jesień będzie “zupełnie inna”. Z kolei, jego zdaniem wrzesień będzie miesiącem spokojnym i będzie się wydawało, że wracamy do normalności.

Będzie to o wiele ostrzejsza jesień. Nie chodzi mi o pogodę, a o wszystko, co wokół nas będzie się działo. (…) Wrzesień zacznie się spokojnie. Nic takiego nie będzie się działo. Dzieci pójdą do szkoły, nic się nie będzie działo w urzędach, ani zakładach pracy. Jesień zacznie się z nadzieją, że wracamy do normalności. (…) Będziemy obserwowali uspokojenie trudniej sytuacji finansowej, walutowej. Będzie wydawało się, że przynajmniej nie idziemy w dół. (…) Nie dajcie się zwieść tej chwilowej poprawie. – ostrzega jasnowidz.