1

Przerażająca wizja Jackowskiego: “Najgorsza rzecz, jakiej się mamy obawiać”

Share

Jasnowidz Jackowski miał kolejną wizję. Jego zdaniem już niedługo Polacy odczują potężny wstrząs.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Swoją popularność zdobył, gdy pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio jasnowidz podzielił się nową wizją. Niestety nie miał dla nas dobrych wieści. Mówił o “nagłym giełdowym spadku wartości”.

Nastąpi nagły giełdowy spadek wartości. Będzie to czarny dzień, który się powieli z innymi dniami, jeszcze, jeśli chodzi o finansjerę. Nie tylko giełdy będą topnieć, ale i waluty będą topnieć. Idzie czas kompletnego chaosu finansowego pewnej części świata: prawdopodobnie mamy tutaj Europę, ale mamy też Amerykę Północną – powiedział.

Jackowski dodał, że z tego powodu może dojść do chaosu. Zdradził też ile taki “chaos” potrwa.

To będzie taka zapaść, że pewien porządek dnia codziennego zostanie kompletnie zachwiany. Nastąpią braki. To nie musi trwać cały czas. Ta zapaść spowoduje chaos, rozbicie wszystkiego na tyle, że pewien moment będzie takiego chaosu, że to będzie miało swoje odbicie na normalność codziennego dnia np. w dużych miastach, np. może transport stanąć na krótko. Ludzie mogą potracić spore wartości. Rządy będą na początku uspokajały, tłumaczyły, że straty będą wyrównywane, ale to będą tylko słowa na początku, które nie będą miały później znaczenia. (…) Krach finansowy może się składać albo z dwóch etapów, albo z etapu przejściowego: właśnie te 3-4 miesiące. Mi się kojarzy taki czas… Jesień tego roku, ale też przełom stycznia i lutego przyszłego roku. Jeżeli to by była jesień […] tutaj może być tego początek. – dodał jasnowidz.