0

Przerażająca wizja Jackowskiego! Zapowiada KONIEC PIS!

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją nową wizją. Tym razem zobaczył upadek PIS-u!

 

Krzysztof Jackowski jest bardzo znanym wśród Polaków jasnowidzem. Jego wizje od lat budzą duże zainteresowanie wśród internautów. Ostatnio 58-latek podzielił się na swoim youtubowym kanale kolejną przepowiednią. Tym razem zobaczył koniec PIS-u!

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa, Prawo i Sprawiedliwość doświadczy kompromitacji i “zrzuci z siebie władzę”.

Uważam, że najbliższe miesiące będą bardzo ważne. To, co od ponad półtora roku się dzieje, zostanie skompromitowane. Mam obawy o ten rząd. Jak Wam mówiłem, moim zdaniem PiS się rozpadnie, „zrzuci z siebie władzę”. Wszystko na to może wskazywać: powrót Tuska, nagły, prawdopodobnie bez przygotowań jest konieczny, bo dzięki temu może istnieć możliwość przedwczesnych wyborów – powiedział.

To jeszcze nie koniec. Jackowski także mówił o wielkim konflikcie, o którym już wspominał w 2019 roku.

Niewidzialne figury, figury zamożne i decyzyjne, które nie są politykami, mogą, jeśli to, co miało się stać, nie wypali, postawić polityków i massmedia w głupiej sytuacji. Słowo „kompromitacja” bardzo mocno mi się kojarzy i daje mi nadzieję, że coś się wyprostuje, że jakąś nadzieję normalności zaczniemy obierać. I to się może stać nagle. To jest moje pierwsze od półtora roku pozytywne poczucie na obecną sytuację. Mówiłem Wam o konflikcie i chcę powiedzieć, że to, co przeżywamy teraz, będziemy musieli w przyszłości nazwać. Teraz nie mamy nazwy, bo tkwimy w tym i ciężko rozpoznać, co jest normalne, a co nie. Tłumaczenie obecnego stanu rzeczy jest trudne, bo na wiele pytań nie mamy odpowiedzi, a każdy ma coraz więcej wątpliwości, co jest faktem. Tkwimy w okresie nienormalnym, który zapowiedziałem w 2019 roku – dodał.