0

Przerażająca wizja Jackowskiego. Zdradził, jakim będzie sierpień

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Tym razem jasnowidz z Człuchowa ujawnił, jaka będzie pogoda w sierpniu.

 

Zazwyczaj Krzysztof Jackowski nie ma dla nas dobrych wieści, jednak nie tym razem. Podczas rozmowy z “Super Expressem” jasnowidz zdradził prognozę pogody na ostatni miesiąc lata. Jego zdaniem tegoroczny sierpień będzie bardzo ładny i ciepły.

W moim poczuciu sierpień będzie takim uspokojeniem, mówię teraz o Polsce, uspokojeniem lata. Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu – powiedział.

To jeszcze ni wszystko! Piękna letnia pogoda utrzyma się nawet do połowy września.

Uważam, że sierpień pod względem pogody będzie spokojny i bardzo ładny. Zaznaczam, że wyjątkiem mogą być dwa czy trzy dni. To rzecz normalna. W tym roku sierpień będzie trwał półtora miesiąca, oczywiście w cudzysłowie, bo to spokojne ciepło będzie z nami dłużej. Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło – dodał w rozmowie z “Super Expressem”.