0

Przerażająca wizja jasnowidza Glanca spełnia się na naszych oczach? “Znowu widzę ten wyciek”

Share

Jasnowidz Glanc od pewnego czasu regularnie dzieli się z internautami swoimi wizjami. Czy teraz właśnie się spełnia jedna z jego przepowiedni?! Mówił o tym już rok temu!

Wojciech Glanc jest słynnym polskim jasnowidzem i tarocistą. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w 2. edycji „Big Brothera” i show „Mam Talent”. Prowadzi także swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się wizjami ze swoimi obserwatorami.

Pod koniec sierpnia 2022 roku Glanc miał przerażającą wizję w ramach rozmów o drucie kolczastym i wybuchu w Kabulu. Wtedy jasnowidz mówił o katastrofie ekologicznej związaną z wodą. Czy właśnie przewidział zatrucie Odry?

I znowu ten wyciek wraca. Przepraszam, znowu widzę ten wyciek. Tak jakby miała nastąpić katastrofa ekologiczna związana z wodą. Katastrofa ekologiczna stulecia albo nawet tysiąclecia. Ten paskudny wyciek. Zastanawiam się w tym momencie czy to nie będzie jakiś wyciek na morzu. Wyciek. Widzę dwa obrazy. Tak jakby tu mi wyciekało coś – wyciek substancji, a tu jednocześnie, po prawej stronie swojego umysłu, widzę morze. Widzę morze, wody, jeziora. Słyszę te słowa: „Katastrofa. Katastrofa ekologiczna” – mówił jasnowidz rok temu.