1

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! Aż sam boi się o niej mówić. „Będziemy bezsilni!”

Share

Słynny jasnowidz podzielił się swoją najnowszą wizją. Jackowski nie ukrywa, że aż sam boi się o niej mówić!

Krzysztof Jackowski podzielił się z internautami swoją nową wizją. Człuchowski jasnowidz niestety nie ma dla nas dobrych wieści. 58-latek najpierw mówił o rosnących cenach i zwrócił uwagę na brak reakcji ze strony rodaków.

Poczucia na przyszły rok nie napawają mnie optymizmem. Kojarzą mi się rzeczy niespodziewane, które będą szły w bardzo szybkim tempie. A on rzeczywiście już jest. Nie wydaje Wam się dziwne, że ludzie przestają nawet duże podwyżki zauważać? Nie zwracają na to uwagi – powiedział.

W dalszej części 58-latek przyznał, że ma poczucia, które go szokują. Zdaniem jasnowidza stanie się coś takiego, czego najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał.

Gnębią mnie inne poczucia, które mnie szokują. Nie wiem, czy to poczucie dotyczy tylko naszego kraju, czy większej liczby państw, ale mam bardzo dziwne wrażenie, że stanie się coś takiego, że rząd zrzuci władzę. Nasz rząd i rządy w innych krajach przestaną być do końca rządami. Wiem, że to brzmi dziwnie, ale tak to czuję. Stanie się to w ciągu iluś miesięcy – dodał Jackowski.