0

Przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! Przewiduje kolejną wojnę

Share

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków! Podczas najnowszej wizji zdradził, co czeka nas w najbliższym czasie. Przed nami kolejna wojna?!

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna od lat prowadzi kanał w YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami. 59-latek także zajmuje się poszukiwaniami zaginionych osób.

Ostatnio Jackowski podzielił się z internautami swoją kolejną przepowiednią. Tym razem jasnowidz z Człuchowa skupił się na Polsce. Jego zdaniem już niedługo będziemy musieli wykonywać jakieś rozkazy. 59-latek też stwierdził, że rozpocznie się wielka mobilizacja i przygotowania do „poważnej światowej wojny, która nie wiadomo, czy wybuchnie”.

Będzie jakaś taka strasząca nas narracja, że ludzie będą starali się wyprzedawać w pewnych miejscach wszystko to, co mają. Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości, czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Ale znów: to będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja – powiedział.

Jasnowidz podkreślił, że wywołanie leków w społeczeństwie będzie ważniejszym od rzeczywistych czynów. Dodał też, że w drugiej połowie 2022 roku możemy mieć poczucie “zniewolenia”.

Polska będzie miała w tym wyjątkowe znaczenie dlatego, że nic się tu nie dzieje, ale będziemy albo rozumieć, albo będzie się nam tłumaczyło, że właśnie w Polsce te wojska będą bardzo uaktywnione. Dziwne, bo jak zaczęła się inflacja, to ludzie wyprowadzali pieniądze z banków, ci co mieli oszczędności, kupowali, co się dało – to teraz mi się skojarzyła odwrotna rzecz: będą rejony, w których ludzie za wszelką cenę będą chcieli sprzedać to, co mają. Kto uwierzy tej panice, straci bardzo wiele – dodał profeta.