2

Przerażająca wizja jasnowidza! Wojna domowa i stan wojenny w Polsce

Share
Iza Husselbank

Wojciech Glanc podzielił się przerażającą wizją! Jasnowidz zapowiada wojnę domową i stan wojenny w Polsce. To jeszcze nie wszystko! Jego zdaniem szykuje się największy zamach w historii.

Jasnowidz Wojciech Glanc niestety nie dla nas dobrych wieści. Jeszcze niedawno ostrzegał nas przed wojną domową i stanem wojennym. Teraz zapowiadana największy zamach w historii.

Zdaniem jasnowidza, może dojść do zamachu terrorystycznego, który będzie znacznie straszniejszy, niż atak na World Trade Center. Glanc twierdzi, że ucierpi nie tylko Polska.

Chciałem oddać szacunek tym, którzy zginęli w tamtym okresie i niestety powiedzieć wam, że niestety mam pewną wizję, która do mnie zawsze wraca, za każdym razem, kiedy gdzieś ten temat zaczyna po prostu wracać. A mianowicie jak cały czas uważam, że rekord nie został pokonany, że to nie jest koniec. I że nadejdzie coś o wiele gorszego niż to. Czy będzie to Kapitol tym razem, czy będą to tysiące, czy setki tysięcy ofiar? Nie wiem, wiem jedno – że czeka nas i to całkiem niedługo zamach, który pobije to, co było wtedy – ostrzega.

Wiem, że to brzmi absurdalnie, to co ja do was mówię, określenie tego rekordem, ale nie ma takich statystyk, których nie można by zawyżać w ten sposób. Czeka nas i to w bardzo niedalekim czasie coś o wiele gorszego, coś o wiele bardziej szokującego. Świat musi znowu stanąć w miejscu, świat musi znowu się zatrząść i komuś na tym bardzo zależy – dodał.