0

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! Bardzo złe informacje dla Polski

Share

Krzysztof Jackowski poprowadził kolejną transmisję online, podczas której odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło przyszłości naszego kraju. Niestety, jasnowidz nie ma dobrych wieści.

 

Krzysztof Jackowski od lat jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 57-latek prowadzi kanał na YouTubie, gdzie dzieli się swoimi wizjami.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz z Człuchowa też odpowiadał na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło krążącej w internecie przepowiedni, że świat wkrótce czeka kataklizm, po którym Polska stanie się bogatym i silnym krajem. Jackowski jednak odniósł się do tego sceptycznie.

Polska leży w bardzo niedobrym punkcie geopolitycznym. (…) Kiedy się na świecie dzieje coś niedobrego, Polska w taki czy inny sposób obrywa. A poza tym nie mamy silnego państwa, nie mamy stabilnej, silnej polityki – powiedział.

Według jasnowidza pozycja geopolityczna nie jest jedynym problemem.

Nie mamy sprzymierzeńców, nie stoją za nami państwa silne, które jak jeden mąż poszłyby za nami, gdyby była potrzeba. (…) Polska wychodzi przed szereg, potem obrywamy politycznie i nie tylko, także gospodarczo, a także na różnych sojuszach. My po prostu machamy szabelką jako kraj, ale niewiele z tego wynika, a tej szabelki tak naprawdę nikt się chyba nie boi – dodał.