0

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! To wydarzy się w polskim mieście!

Share

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Tym razem zdradził, co ma wydarzyć się w jednym z dużych polskich miast. Niepokojąca sytuacja!

Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność jako jasnowidz. Kilka lat temu 57-latek pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw.

Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 200 tysięcy subskrypcji. Jego przepowiedni cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internautów.

Ostatnio jasnowidz podzielił się w sieci swoją kolejną wizją. Według Jackowskiego w Katowicach dojdzie do niepokojącej sytuacji.

– Po pierwsze nie wiem czemu, podzielone miasto. Nie chodzi o granice pośrodku. Podzielone miasto. Dwie struktury rządziły tym miastem. Dziwna rzecz mi się kojarzy. Katowice będą rozprzedawane. Będzie można zaobserwować, to niepokojące, że obcy kapitał zbyt dużo będzie przejmował rzeczy w Katowicach – powiedział.

– Niepokojąco mi się to kojarzy. Zauważam dziwną rzecz. Mamy zachód, południowy zachód, północny zachód – tu mi się dobrze kojarzy, a bardziej pod wschód mniej miłe mi się kojarzy – dodał tajemniczo jasnowidz.