0

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego! “Wojsko na polskich ulicach”

Share

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją nową wizją. Niestety nie ma dla nas dobry wieści. Tym razem człuchowski jasnowidz zobaczył wojsko na polskich ulicach.

Krzysztof Jackowski to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. 58-latek od kilku lat prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoimi wizjami z internautami.

Ostatnio człuchowski jasnowidz po raz kolejny zajrzał w mroki przeszłości. Jackowski niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Jego zdaniem wkrótce w centrum Polski wydarzy się coś niepokojącego! Powodem oskarżenia o prowokację ze wschodu.

Po tym zdarzeniu media się rozpiszą, że w naszym kraju było spokojnie, a teraz jest zagrożenie. I wtedy po tym zdarzeniu jednym lub dwóch, natychmiast będą chcieli sprostać tym zagrożeniom w sensie wyprowadzenia sił. A tą siłą będzie wyprowadzenie wojska. Nie mówię, że wszędzie, ale w szczególne miejsca, gwarne, duże miejsce. To będzie następny krok, że bezkrytycznie zgodzimy się na coś, co gdyby nie zagrożenie, to byśmy zadawali pytania – powiedział.

58-latek dodał, że w związku z tym będzie prowadzone duże śledztwo, a władzy będą mieli kolejny powód do sprawdzania i kontroli obywateli.

Będzie duże śledztwo i będą wyłapywani ludzie, którzy nie są Polakami. Będą to ludzie spoza naszego kraju. Nawet się ujawni jakaś grupa tych osób. Ujawnią grupę tych osób, a w efekcie później te osoby okażą się niewinne. Będą to ludzie spoza naszego kraju. Nawet się ujawni jakaś grupa tych osób. Ujawnią grupę tych osób, a w efekcie później te osoby okażą się niewinne – dodał.